huawei, honor

Huawei wprowadza na rynek produkty AirEngine Wi-Fi 6, które przyspieszają przedsiębiorstwa, by wkroczyć w erę w pełni bezprzewodowego kampusu

Huawei zaprezentował dziś produkty AirEngine z serii Wi-Fi 6, w tym 10 nowych modeli punktu dostępowego Wi-Fi 6 (AP), podczas premiery produktu i rozwiązania w 2020 roku w Londynie. Te całkowicie nowe produkty idealnie nadają się, aby pomóc przedsiębiorstwom wkroczyć w erę kampusu w pełni bezprzewodowego. Dzięki tym nowym dodatkom przedsiębiorstwa przyspieszą cyfrową transformację, budując w pełni połączone, całkowicie bezprzewodowe sieci biurowe i kampusowe o niespotykanym poziomie doświadczenia biurowego, produkcyjnego i usługowego.

Z tych nowych ofert flagowy AirEngine 8760 AP zapewnia szybkość transmisji danych interfejsu lotniczego do 10,75 Gb / s, czyli dwukrotnie więcej niż średnia w branży. Ten punkt dostępowy jako pierwszy w branży osiągnął szybkość transmisji danych z interfejsem powietrznym ponad 10 Gb / s, ustanawiając nowy punkt odniesienia dla produktów Wi-Fi 6.

Podczas imprezy Huawei wprowadził trzy serie produktów: AirEngine 8700, AirEngine 6700 i AirEngine 5700, obejmujące szeroką gamę scenariuszy zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Te serie znacznie poprawią jakość pracy w sieci w następujących scenariuszach:

Scenariusze dostępu do terminali o dużej gęstości, takie jak powierzchnie biurowe, sale konferencyjne, stadiony, budynki terminali i stacje
Scenariusze aplikacji wideo w wysokiej rozdzielczości (HD), takie jak nauczanie wirtualnej rzeczywistości / rzeczywistości rozszerzonej (VR / AR) i wideokonferencje 4K / 8K
Scenariusze produkcji mobilnej na terenie całego kampusu, takie jak roboty z automatycznym pojazdem kierowanym (AGV)
Scenariusze konwergencji IoT i Wi-Fi, takie jak centra handlowe, supermarkety i inteligentne kampusy
Scenariusze zewnętrznych usług publicznych, takich jak place i ulice

Coraz więcej przedsiębiorstw używa lub rozważa korzystanie z Wi-Fi 6 jako preferowanej technologii dostępu do sieci kampusowej. Tam Dell'Oro, założyciel i dyrektor generalny grupy Dell'Oro, komentuje Wi-Fi 6: „Widzimy, jak Wi-Fi 6 zaczyna znacznie się rozwijać, gdy rynek przechodzi od pierwszych wdrożeń nowych technologii do masowego rynku w 2020. Producenci wdrażają teraz technologię Wi-Fi 6 drugiej generacji i przekazują bogate funkcje w cenach niewiele wyższych niż produkty Wi-Fi 5 lub Wi-Fi 4 ”.

Gdy rozpoczynamy erę kampusu w pełni bezprzewodowego, sieci Wi-Fi 6 muszą mieć te trzy odrębne cechy: szybkość błyskawicy, zawsze aktywna mobilność i wszędzie 100 Mbps @.

Błyskawiczna prędkość: Huawei AirEngine Wi-Fi 6 zapewnia szybkość interfejsu powietrznego wynoszącą nawet 10,75 Gb / s, osiągając szybkość interfejsu powietrznego wyższą niż szybkość sieci przewodowej w warstwie dostępu do sieci kampusowej po raz pierwszy.

W przyszłości liczba terminali mających dostęp do korporacyjnych sieci Wi-Fi wzrośnie ponad 10-krotnie, a każdy terminal będzie wymagał przepustowości co najmniej 50 Mb / s dla aplikacji wideo HD, takich jak wideo 4K. W związku z tym Huawei AirEngine Wi-Fi 6 został zaprojektowany z największą w branży liczbą strumieni przestrzennych (łącznie 16), osiągając szybkość transmisji danych interfejsu lotniczego do 10,75 Gb / s, dwa razy więcej niż średnia w branży.

Zawsze dostępna mobilność: Huawei AirEngine Wi-Fi 6 wyróżnia się dużym zasięgiem, zerową utratą pakietów i bardzo niskim opóźnieniem, spełniając wymagania jakości usług sieciowych o kluczowym znaczeniu dla przedsiębiorstw i zapewniając zerowe przerwy w pracy.

Aby pomóc przedsiębiorstwom w łączeniu kluczowych usług z sieciami Wi-Fi, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 wykorzystuje unikalne w branży inteligentne anteny w celu zapewnienia bardziej stabilnego zasięgu. W porównaniu z innymi produktami Wi-Fi 6 w branży, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 podwaja siłę sygnału, zapewnia o 20% większy zasięg i zapewnia brak degradacji sygnału na krawędzi. Ponadto unikalna bezstratna technologia roamingu Huawei zapewnia zerową utratę pakietów dla kluczowych usług podczas roamingu i osiąga wskaźnik sukcesu roamingu na poziomie 100%, zapewniając bardziej stabilne operacje mobilne i pracę biurową. Huawei AirEngine Wi-Fi 6 wykorzystuje technologię Dynamic Turbo (inteligentną technologię przyspieszania aplikacji), aby osiągnąć ultra niskie opóźnienie 10 ms, co stanowi połowę średniej w branży. To bardzo niskie opóźnienie sprawia, że ​​filmy VR, AR i HD są bardziej stabilne niż kiedykolwiek.

100 Mb / s @ wszędzie: dzięki innowacyjnym technologiom 5G Huawei, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 osiąga pierwszy w swoim rodzaju ciągły zasięg sieci 100 Mbps @ wszędzie.

W branży Wi-Fi zapewnienie nieprzerwanej przepustowości i doświadczenia dla każdego terminala w ciągłej sieci na dużą skalę zawsze było wyzwaniem. Aby sprostać temu wyzwaniu, Huawei AirEngine Wi-Fi 6 zintegrował wiele najnowocześniejszych technologii 5G z siecią Wi-Fi. W konsekwencji, w scenariuszach dostępu do terminali o dużej gęstości, każdy terminal może uzyskać stabilne 100 Mbps w dowolnym miejscu i czasie.

„Uważamy, że uaktualnienia bezprzewodowe do Wi-Fi 6 przyniosą znaczne zmiany w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, które znacznie różnią się od poprzednich generacji Wi-Fi. Huawei zastosował swoje wiodące technologie 5G w najnowszych produktach AirEngine Wi-Fi 6, które już integrują najbardziej zaawansowane anteny, algorytmy i technologie sieciowe w branży. Huawei AirEngine Wi-Fi 6 pomaga przedsiębiorstwom zbudować wysokiej jakości bezprzewodową sieć kampusową - powiedział Zhao Zhipeng, prezes domeny sieci kampusowej linii produktów Datacom Huawei. „Oczekujemy, że ta wysokiej jakości sieć kampusowa Wi-Fi 6 może naprawdę pomóc przedsiębiorstwom w przyspieszeniu transformacji cyfrowej w scenariuszach biurowych, produkcyjnych i usługowych, jednocześnie poprawiając wydajność i doświadczenie. W przyszłości będziemy nadal wprowadzać innowacje wraz z klientami, aby stworzyć w pełni połączoną, inteligentną i uproszczoną sieć kampusu, która jest zasilana przez AirEngine, przyspieszając jak najszybciej wejście w erę w pełni bezprzewodowego kampusu. ”

Huawei nigdy nie przestaje łączyć innowacji AirEngine Wi-Fi 6 z konkretnymi scenariuszami dla klientów, aby zapewnić klientom większe korzyści.

W scenariuszach biurowych dla przedsiębiorstw Huawei AirEngine przyspieszy inteligentne biura. Pracownicy przejdą od tradycyjnej komunikacji za pomocą głosu i tekstu w stałych obszarach roboczych do bardziej wydajnej współpracy z wideo HD i interakcji na wielu ekranach w dowolnym miejscu.
W scenariuszach edukacyjnych Huawei AirEngine będzie promować szybką popularyzację immersyjnego nauczania wspomaganego AR / VR. Uczniowie zmienią swoje style uczenia się, przechodząc z tradycyjnych podręczników na immersyjne interaktywne uczenie się. Ta zmiana sprawi, że uczenie się będzie bardziej angażujące i zapewni wysokiej jakości zasoby edukacyjne dla studentów mieszkających w najodleglejszych obszarach, promując równość edukacji.
W scenariuszach produkcji i logistyki Huawei AirEngine sprawi, że bezzałogowe fabryki i dystrybucja staną się rzeczywistością. Inteligentne roboty przyłączą się do obsługi powtarzalnych, mechanicznych i niebezpiecznych zadań, kierując fabryki do zautomatyzowanej produkcji.
W scenariuszach usług publicznych Huawei AirEngine zmieni jakość usług, promuje organizacje świadczące usługi publiczne w celu oferowania spersonalizowanych usług online, które są dostępne w dowolnym miejscu i czasie, a także w celu zwiększenia zadowolenia klientów.

Huawei wprowadził na rynek pierwszy komercyjny produkt Wi-Fi 6 w 2017 roku. Od debiutu produkt ten został powszechnie rozpoznany i szybko wdrożony w różnych branżach na całym świecie. Huawei zajmuje pierwsze miejsce zarówno na globalnym (poza Ameryką Północną), jak i chińskim rynku Wi-Fi 6, zgodnie z globalnym udziałem w rynku wewnętrznego AP Wi-Fi 6 od 3 kwartału 2018 do 3 kwartału 2019 przez Dell'Oro Group.Serwis HuaweiPolska.pl

Data utworzenia: 06.04 2020r